Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

NOVÉ BYTY S PŘÍRODOU NA DOSAH RUKY

Byty Stromovka jsou nový projekt rezidenčního bydlení v blízkosti historického centra Českých Budějovic. Budoucí majitelé si mohou vybírat z bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk s výměrami 32‑118 m2. Samozřejmostí je balkon či terasa u každého bytu, dostatek sklepů a garážových parkovacích stání přímo v domě. Díky výhodnému umístění budete mít vše důležité na dosah ruky – park na dohled od domu, obchody a zastávky MHD jen pár kroků, do historického centra města se dostanete krátkou procházkou. Do svého nového domova se můžete nastěhovat ihned.

 

LOKALITA

Byty Stromovka se nachází v docházkové vzdálenosti do centra Českých Budějovic, na rohu ulic Na Sádkách a Na Zlaté stoce, jen pár desítek metrů od parku Stromovka. Budoucí majitelé bytů se mohou těšit na bydlení v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností na dosah ruky – v blízkosti domu jsou zastávky MHD, školy a školky, zdravotnická zařízení, sportoviště a cyklostezky, obchody a restaurace.

park Stromovka

park Stromovka

park Stromovka

park Stromovka

3 min

PARK

8 min

OBCHOD

12 min

ŠKOLA

15 min

CENTRUM

5 min

MHD

ETAPIZACE STAVBY

I. ETAPA

V rámci I. etapy projektu bude vybudován bytový dům C‑D, který má 2 podzemní podlaží, 6 nadzemních podlaží a jedno ustupující nadzemní podlaží. Je složen ze 4 domů – C1, C2, D1 a D2, v každém se nachází 34 bytových jednotek. Jednotlivé domy mají vlastní vstup, výtah a schodiště, na každém podlaží je 4‑6 bytů. V 1. a 2. podzemním podlaží jsou domy propojeny garážemi, naleznete zde v každém podlaží 62 parkovacích stání a dále pro každý dům samostatně v 1. podzemním podlaží sklepy a technické zázemí. V prostoru mezi domy C a D, kde se nachází podzemní garáž, bude střecha osázená zelení. Vzdálenost domů v tomto místě je 33 m – majitelé bytů tak budou mít příjemný výhled.

Stavba byla zahájena v červnu 2017, kolaudace proběhla v prosinci 2018. Dům je v provozu od 1.4.2019 - byty jsou ihned k nastěhování.

II. ETAPA

Dům A-B, který bude vybudován v rámci II. etapy projektu Byty Stromovka, má 2 podzemní podlaží, 6 nadzemních podlaží a jedno ustupující nadzemní podlaží. Je složen ze 4 domů - A1, A2, B1 a B2, v každém se nachází 33-34 bytových jednotek. Jednotlivé domy mají vlastní vstup, výtah a schodiště, na každém podlaží je 4-6 bytů. V 1. a 2. podzemním podlaží jsou domy propojeny garážemi, naleznete zde v každém podlaží 62 parkovacích stání a dále pro každý dům samostatně v 1. podzemním podlaží sklepy a technické zázemí.

Stavba byla zahájena v březnu 2018, dokončení je naplánováno na prosinec 2019. Bytové jednotky budou předávány budoucím majitelům k nastěhování na jaře 2020.

 

Byty Stromovka - vizualizace

Byty Stromovka - vizualizace

Byty Stromovka - vizualizace

Byty Stromovka - vizualizace