Widget

NOVÉ BYTY S PŘÍRODOU NA DOSAH RUKY

Byty Stromovka jsou nový projekt rezidenčního bydlení v blízkosti historického centra Českých Budějovic. Budoucí majitelé si mohou vybírat z bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk s výměrami 32‑118 m2. Samozřejmostí je balkon či terasa u každého bytu, sklep ke každému bytu a volitelně možnost koupě vnitřního či venkovního parkovacího stání. Díky výhodnému umístění budete mít vše důležité na dosah ruky – park na dohled od domu, obchody a zastávky MHD jen pár kroků, do historického centra města se dostanete krátkou procházkou. Do svého nového domova se můžete nastěhovat ihned po podpisu kupní smlouvy - byty jsou dokončené a zkolaudované.

 

LOKALITA

Byty Stromovka se nachází v docházkové vzdálenosti do centra Českých Budějovic, na rohu ulic Na Sádkách a Na Zlaté stoce, jen pár desítek metrů od parku Stromovka. Budoucí majitelé bytů se mohou těšit na bydlení v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností na dosah ruky – v blízkosti domu jsou zastávky MHD, školy a školky, zdravotnická zařízení, sportoviště a cyklostezky, obchody a restaurace.

park Stromovka

park Stromovka

park Stromovka

park Stromovka

3 min

PARK

8 min

OBCHOD

12 min

ŠKOLA

15 min

CENTRUM

5 min

MHD

ETAPIZACE STAVBY

Postupně ve dvou etapách byly vybudovány dva samostatné bytové domy C-D a A-B. Každý objekt má 2 podzemní podlaží, 6 nadzemních podlaží a 1 ustupující nadzemní podlaží. Každý bytový dům je složen ze 4 domů se samostatných vstupem, výtahem a schodištěm (A1, A2, B1, B2; C1, C2, D1, D2), v každém se nachází 33-34 bytových jednotek, na patře vždy 4-6 bytů.

V 1. a 2. podzemním podlaží jsou domy propojeny garážemi, naleznete zde v každém podlaží 62 parkovacích stání a dále pro každý dům samostatně v 1. podzemním podlaží sklepy a technické zázemí.

V prostoru mezi domy A a B, resp. C a D, kde se nachází podzemní garáž, je střecha osázená zelení. Vzdálenost domů v tomto místě je přibližně 33 m – majitelé bytů tak mají příjemný výhled.

Byty Stromovka - vizualizace

Byty Stromovka - vizualizace

Byty Stromovka - vizualizace

Byty Stromovka - vizualizace